Senede bir defa yaşanacak olan özel bir günde, özel bir hazırlık planınız varsa doğru yerdeniz. Bu özel gün tabi ki yılbaşı günüdür. Yılbaşında bir davete katılmak ya da güzel bir davet verecekseniz ve sizi yılbaşında ne giysem telaşı aldıysa doğru yerdesiniz. Birbirinden güzel ve farklı modellerle birkaç fikri sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle çok farklı binlerce elbise modeli olsa da önemli olan sizin kendinizi nasıl görmek istediğiniz ve rahatlığınız ön planda olmalıdır. Uzun bir gece üzerinizde bu kıyafet kalacağı için şıklık yanında içinde rahat hissedeceğiniz bir elbise olmalıdır.

Yılbaşında Ne Giysem?

Yılbaşını genellikle iklim olarak soğuk mevsimde geçiriyoruz. Dolayısıyla uzun kollu abiye elbiseler en mantıklı seçim olacaktır. Özellikle kadife; kırmızı ve bordo renkte, midi boyda hafif dekolteli şık abiye elbise olabilir. Hem kışa uygun hem de yılbaşı konseptine de iyi  gidecektir. Hatta noel baba şapkası da aksesuar olarak sizi tamamlayacaktır.

Diğer bir fikir ise şık uzun abiye tunik ve altına İspanyol paça bir pantolon harika bir kombin olur. Özellikle rahatlık açısından ve gece boyu durmadan dans edeceksiniz bu kombin doğru seçim olacaktır.

Bir başka kombin elbisemiz ise, kolları uzun ve yaka kısmı sandal tarzı, boydan balık etekli elbise de düşünebilirsiniz. Renk olarak ise mavi rengi öneriyoruz. Kırmızı renk genelde yılbaşı için kullanılsa da sizin rahatlatıcı bir renk olan maviyi tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Kombin önerisi olarak sizlere o kadar çok model fikri verebiliriz ki, ama sizler okumaktan ziyade bazı hazırladığımız, yılbaşında ne giyeceğim sorusuna yanıt bulacağınız modellere yer verdik. Her tarza hitap eden modeller olmasını istedik. Hepsi çok güzel ve değişik olan galerimizi incelemenizi öneririz.