Yeni Takı Modelleri

Bayanların oldukça fazla önem verdiği bir konuya değinmek gerekirse, takı tasarımları elbette ki en önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır. Sizlere bu yazımızda ilginç takı modelleri hakkında bilgiler vermek gerekirse, en yeni modeller ve dizaynlar, moda tasarımcılarının ürünleri olarak karşınızda. Altın ve gümüşün en güzel tonları, şık tasarımları ile bayanlara hizmet vermeye devam ediyor. Kısaca bu modeller hakkında şunlardan bahsederek, sizlere yardımcı olabiliriz.

Taşlı kolyeler

Biraz abartılı tasarımlara yer vermek gerekirse, giydiğiniz kıyafete uyum sağlayabilecek olan, gümüş kullanım ile birlikte kendini gösteren ağır taş işlemeler, seçimleriniz arasında olabilir. Yine bu kolye ile birlikte, aynı taş cinsine sahip olan küpeler, sizlere tamamlayıcı bir özellik sunabilecektir.

İnci tasarımlı takım

Tamamen inciler ile oluşturulmuş bir model sizlerin zevklerine karşılık veriyor mu? Ufak inci taneleri ile bir top haline getirilmiş ilginç kolye tasarımı ile birlikte, küpeler daha nazik ve modern bir model haline getirilebilir.

Renkli takılar

                Tarzınızı ortaya koymak istiyor ve standart modellerden sıkıldıysanız, trend kolye modelleri arasında, farklı renk kullanılmış taşlı tasarımlar sizlere uygun olabilir. Kolye zinciri de yine bu renkli taşlar ile süslenirken, kolyenin kendisi, ufaklı ve büyüklü onlarca taş ile süslenerek, kıyafetiniz ve tarzınız ile sizlere uyum sağlayabilir.

Tüm modellere ve detaylara ulaşabilmek, saat modelleri, bileklik ya da bilezik modelleri hakkında bilgi sahibi olabilmek için, görsellere göz atabilirsiniz.