Abiye Ferace Modelleri

Tesettür giyim modası her geçen gün daha fazla ilgi çekmeye devam etmektedir. Moda akımını takip etmek isteyen bayanlar için hem gündelik hem de abiye olarak çok fazla seçenek sunulmaktadır. Son dönemlerde en güzel abiye ferace modelleri vitrinlerde yerini almış, durumdalar. Şık ve zarif bir tarza sahip olmak isteyen bayanlar için akşam davetlerinde tercih edilebilecek kadar şık olarak tasarlanmışlardır.

Yeni Sezon Abiye Ferace Modelleri

Özel davetlerde tesettür giyim tercih eden bayanlar için hazırlanmış olan yeni abiye ferace modelleri herkesin ilgisini çekmektedir. Değişik tarzlara hitap edebilecek kadar çok fazla çeşitlilik bulundurmaktadırlar.

  • Her zaman gösterişi seven bayanlar için süslü abiye ferace modelleri hazırlanmıştır. Bu modeller bayanın çok daha gösterişli durmasında etkilidirler. Farklı süs detayları ile birlikte çok daha farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz.
  • Bazı bayanlar her zaman olduğu gibi özel davetlerde de sade olmak isterler. Sadeliği seven bayanlar için sade abiye ferace modelleri yeni sezonda yer almaktadırlar. Düz olan modellerin kaliteli kumaşı şıklık için yeterli olabilecek şekilde tercih edilmektedir.
  • Genel olarak baktığınızda tek renk olan modeller ilgi çekse de renkli abiye ferace modelleri de birçok kişinin beğenisini kazanan modeller arasında yer almaktadırlar. Renk seçeneklerine baktığınız zaman koyu yeşil, bordo ve bunun dışında lacivert gibi renklere denk gelebilirsiniz.
  • Elbette ki her zaman bayanların en çok tercih ettiği siyah abiye ferace modelleri de sezonun gözdesi olan modellerdir. Çünkü siyah her zaman birçok kişinin kurtarıcı rengidir ve çok fazla tercih edilmektedir.
  • Son derece farklı modeller sunan sezona baktığımız zaman trend abiye ferace modelleri arasında çok farklı detaylar ile süslenen modeller olduğunu da görebilirsiniz. Farklı yaka yapıları ve bunun gibi diğer tüm detaylar ile birlikte karşınıza çok fazla model çıkacaktır.
  • Sezonun en gözde kumaşları arasında yer alan kadife kumaşa feracelerde de denk geliyoruz. Yeni sezonun en çok tercih edilenleri arasında kadife abiye ferace modelleri gelmektedir. Kış ayları için en uygun olabilecek tercihler arasında yer almaktadırlar.
  • Düğün ve nişan gibi organizasyonlarda tercih edilebilmeleri açısından taşlı abiye ferace modelleri de son derece özel olarak hazırlanmışlardır. Küçük ya da daha büyük taşlar ile süslenen modeller çok fazla kişinin beğenisini kazanmaktadırlar.

Genel olarak tek renk abiye farace modelleri ilgi çekse de çeşitli desenler ile süslenen modeller de sezonda tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadırlar. Özel davetlerde tercih edilecek olan ürünlerde kullanılan düğme, motif ya da bunun yanı sıra fermuar gibi tüm detaylar özel bir şekilde düşünülmüş olmakla birlikte seçeceğiniz modelin renginin teninize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Kombin yaparken seçeceğiniz eşarp mutlaka ferace ile aynı renkte olmalıdır ve uyumlu durmalıdır.