Straplez gelinlik modelleri gerek yaz ayları için gerek ise kış ayları için son derece uygun modellerdir. Gelinlik ile beraber biraz da ten göstermek fakat dekolte vermemek isteyen bayanlar için son derece ideal bir seçimdir. Bu modeller hem kabarık gelinliklerde hem de dar gelinliklerde oldukça hoş bir görünüm yaratabilmektedirler. Özellik ile kalp yaka straplez modeller üst bedenleri kısa olan tüm bayanların tercih edebilecekleri modellerdir.

Bir gelinlik bakarken en önemli detay her zaman vücudumuza uygun olmasıdır. Bu sebep ile vücudumuza uygun olan bir model seçmeye son derece dikkat etmeliyiz. Eğer kalın kollarımız ve kalın bir sırtımız var ise straplez gelinlikler çok da hoş görünmeyebilirler. Ayrıca göğüs kısmımız da çok büyük ise bu tip gelinlikle etimizi sıkıştıracak ve basık bir görünüm verecektir. Bu sebep ile bu modeller çok da uygun olmayacaklardır. 

Straplez gelinlik modelleri genellik ile atletik ve kum saati vücut tipindeki bayanlar için uygun olmaktadırlar. Bunun sebebi ise gelinliğin üst kısmında zarif bir görünüm yaratabilmektedir. Unutulmamalıdır ki straplez modeller de kendi içlerinde farklı modellere ayrılabilirler. Dekolte verilip verilmediği veya straplez görünümün nasıl sağlandığı da son derece önemlidir. Gelinliğin kesiminin mi straplezlik yarattığı yoksa kumaş ile mi bu detayın sağlandığı son derece önemlidir.

Straplez Gelinlik Modelleri Önerilerimiz

Kabarık gelinlik modelleri, her bayanın eskilerden beri tercih ettikleri modellerdir. Bu modeller eski zamanların modası olarak görünse de aslında her peri masalında veya her kızın hayalindeki modeller arasında yer almaktadır. Her geçen gün daha da değişen moda klasikleri ne denli silebilir? Ne denli değiştirebilir? Kabarık etekli gelinlikler oldukça şirin ve şık bir görünüme sahiptirler. Hele o yerlerde dalgalanan eteği hayal etmek sizlere tam bir gelin olduğunuzu tekrar hatırlatacak. Son zamanlarda dar gelinlik modelleri ne denli popüler bir hale geldiyseler de yine de bu tip gelinlikler yani kabarık modeller halen birçok bayanın tercihi olmaya devam etmektedirler.

st

Hepimiz gelin olmayı kabarık ve beyaz bir elbise içinde hayal etmez miyiz? Eteğin ucuna basıp da düşmekten korku duymaz mıyız? Sizler de kabarık gelinlik modelleri tercih etmek istiyor iseniz bu sene sizler için de moda uyan harika modellerin üretildiğini bildirmekte fayda olacaktır. Bu tip gelinlikler genellik ile straplez modeller ile birleştikleri zaman son derece hoş görünmektedirler. Bu tip gelinlikler genellik ile tül eteklere sahip iken aynı zamanda dantelden oluşan kabarık bir etek de tercih edilebilmektedir. Bu şekilde hem modaya uyum sağlar hem de dilediğiniz modeli değerlendirebilirsiniz.

Kabarık Gelinlik Modelleri Önerilerimiz

Gelinlikler ne denli muhafazakar olabilseler de aralarından bazıları da son derece seksi ve çekici olabilmektedirler. Özellik ile dar ve vücut hatlarını belli eden gelinlik modellerine bir de dantel detayı eklendiği zaman oldukça çekici gelinlik modelleri ortaya çıkabilmektedir. Bu tip gelinliklerde açıklık çok da önemli bir detay değildir. Sadece gelinliğin sade olması ve bayanın vücudu ile uyum sağlıyor olması çok önemlidir.

Çekici gelinlik modelleri genellik ile kum saati vücut tipine sahip olan bayanlar için uygundur. Bu vücut tipi normalde de oldukça çekici görünürken bir de beyazlar ile birleşince daha da hoş bir hal almaktadır. Çekici gelinlik modelleri zayıf bayanlar için uygun olduğu kadar balık etli bayanlar için de uygun olacaktır. Gelinliklerde genellik ile sırt detayları dikkat çekerken danteller ile bezenmiş göğüs detayları da yer alabilmektedir. Bunların yanı sıra çeşitli kemerler ile de bu tip gelinliklere hareket katılabilmektedir. Çekici gelinlik modelleri genellik ile vücuda yapışık olarak tasarlanan modeller arasındadırlar. Ayrıca askılı olarak da karşımıza çıkabilen bu gelinlikler bayanların farklı tarzlarda da son derece seksi ve çekici görünebileceklerini bizlere adeta kanıtlamaktadırlar.

Çekici Gelinlik Modelleri Önerilerimiz