Tarık Ediz Kimdir?

Tarık Ediz, Bursa’da küçük bir butikle abiye sektörüne giriş yapmış daha sonrasında kızı için tasarladığı mezuniyet elbisesine karşı gelen olumlu eleştiriler ile özel dikimlere başlamıştır. Tarık Ediz; özgün ve zarif çizgisi ile kısa süre içerisinde moda sektöründe adından söz ettirmiş, kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada sunarak müşterilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Daima yeniliğe açık olan ve sezon trendlerini kendi tasarımlarıyla birleştiren Tarık Ediz markası günümüzde de kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada arayan tüm kadınların dikkatini çekmektedir. Tarık Ediz kimdir sorusuna tek bir cümle ile açıklamamız gerekirse Türkiye’nin önde gelen çok başarılı abiye elbise üreticisi diyebiliriz. Tarık Ediz’in müşteri profilini incelediğimiz zaman yüksek gelir düzeyine sahip, para ve zamanın değerini iyi bildiği gibi kalite ve fiyat arasındaki dengenin bilincinde olan kadınlar ortaya çıkmaktadır.

Tarık Ediz; Ankara, Bursa ve İstanbul başta olmak üzere mağazaları bulundurmaktadır. Tarık Ediz mağazalarından Tarık Ediz instagram hesabında gördüğünüz birçok tasarıma ve ilginizi çekebilecek modelleri görebilirsiniz. Tarık Ediz mağazalarına ulaşımınızın olmadığı durumlarda direkt Tarık Ediz web sayfası üzerinden online alışveriş gerçekleştirerek abiyenize ulaşabilirsiniz.

Tarık Ediz tasarımlarıyla sadece ülkemizde değil dünya çapında adından söz ettirmekte. Her yerde müşterilerinin bir elbiseden ne istediğini çok iyi analiz etmesi ve buna yönelik detaycı, zarif ve çağdaş tasarımlar hazırlamasıyla birlikte kadınların ilgi odağı olmakta.

​Tarık Ediz Abiye Modelleri

Tarık Ediz yeni abiye modellerini genel olarak incelediğimiz zaman son derece şık her kadının zevkine uygun kaliteli ve düşük bütçeli abiyeler bulmanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Tarık Ediz yeni abiye modellerinde sıklıkla toprak tonlarını tercih etmiştir. Abiyelerin üst bölümlerinde transparan tül üzerine çeşitli çiçek, yaprak aplikeleri ve taşlarla işlemeler bulunuyor. Tarık Ediz yeni abiye modellerinde ince detayları atlamadan markasının farkını hissetirmeyi başarmıştır. Abiyelerinde yansıttığı hava ile kendine güveni yüksek ve feminenliğini ön plana taşımak isterken romantik ya da isteğe göre melankolik hanımlara yüksek oranda hitap etmektedir. Tarık Ediz yeni sezon abiylerinde agresif ama her anlamda şık olan günümüzün elegan ve yenilikçi kadınlarını nişan, balo, düğün ve her türlü özel davetlerde zarif çizgileri ile bulunduğu ortamda farklılığını hissetirmeyi amaçlamış.

Tarık Ediz yeni abiye modellerinden abiyeniz tamamen bacaklarınızı kapatıyorsa platform topuklu veya tek bantlı ayakkabılar, etek ucu diz hizanızda kalıyorsa stiletto veya tek bantlı ayakkabılar tercih etmelisiniz. Bacak boyunuzu uzatmak için ve risk almamak için her abiyenizin altına nude tonlarda bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz abiyeniz koyu renkli ise siyah renkli ayakkabılar da kullanabilirsiniz fakat nude renklerde bir ayakkabı son derece imza bir görünüşe sahip olmanıza katkı sağlayacaktır.