Davetlere Özel Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür sektöründe her geçen gün yeni bir firma hizmet vermeye başlıyor. Ama tercihler oturmuş durumda. Hangi etkinlik için nasıl giyineceğini özel dizayn yapan tesettür abiye tasarımcılarına  sormak ve kendinize özel kıyafetler diktirmek mümkün hale geldi. Sektörün önde gelen isimleri firma bağlılığı kapsamında özel müşterileri için yaptıkları tasarımları anlatırken, sadece kişinin bedeni, vücut hatları değil etkinliğin amacının da kıyafet tercihinde öneminden bahsediyor. Size çok yakışsa da yanlış zamanda yanlış yerde giyeceğiniz bir kıyafet tüm imajınızın sarsılmasına neden olabilir.

Tesettür giyimin en zorlu yanlarından biri olan istediğini bulamama sorunu gün geçtikçe çıkan farklı markaların sunumları ile bir nebze azaldı. Büyük bir rekabet içeren sektörde her giyim tarzına uygun tasarımlar uygun fiyatlarla bulunabiliyor. Sosyal medyanın da tesettür giyim üzerinde etkisi tartışılamaz bir büyüklüğe ulaştı. Özel tesettür hesapları açan firmalar, bu konudaki çalışmalarını her gün beğeniye sunmaya devam ediyor. Sadece online satış yaparak başladığı tasarım işinde şimdi Türkiye ve dünyanın neredeyse tamamına kıyafet satan genç tasarımcılar da mevcut. Tesettür abiye tercihleri de sosyal medyanın etkisi ile değişiyor. Şatafatlı, allı, pullu kıyafetlerin yerini sadeliği ile göz alan abiyeler aldı.

Ünlülerin Tesettür Tercihi

Faik Sönmez Abiye Tesettür firmasının siyasilerin eşlerine yaptığı tasarımlar özellikle büyük düğünlerde dikkat çekti. Diğer firmalar tarafından da kopyalanarak tesettür abiye modelleri arasına katıldı. Bu tarz abiyeler ilk giyen kişinin adıyla bilindiğinden model tanıtımları da aynı şekilde yapılıyor. Pulların ihtişamı ve boncukların yanında özel taş işlemeciliğinin göz alıcı güzelliği ile açık renk abiyelerde bir pırıltı gözlenmekte. Firmanın orjinal tasarımında kullanılan taşların svaroski olduğu belirtilirken kopya tasarımlar fiyat politikasına uygun taşlar ile boydan boya bezenmiş durumda.

Ünlülerin tercih ettiği bir diğer marka olan Aslı & Alev abiye tesettür tasarımda fark yaratan ekiplerden bir tanesi. Tesettür abiye alanına yeni giriş yapmalarına rağmen müşteri kitlesinin taleplerini iyi okudukları satışlarından belli. Cemiyet ortamlarında markanın ürünleri ile şıklığını konuşturanlara hayran gözlerle bakılıyor. Kişiye özel tesettür abiye modelleri üreten firmanın ilerleyen günlerde toplu üretime de geçeceği konuşulmakta.

Abiye modellerin renk alternatiflerinde  opsiyonlar oldukça genişledi. Tesettürlü bayanların da dünyası oldukça renklenerek, sıcak renklere doğru bir eğilim gösterdi. Orta yaş grubu hala koyu renklerin vazgeçilmez olduğunu düşünse de, gençler turkuaz ve gül kurusu gibi alışılmamış renkleri başarı ile üzerlerinde taşımakta. Abiye elbiselerin yanında takımlar da oldukça farklı renkler sunuyor. Payetli ceketler ile kombin edilen tafta etekler bu akımın oldukça başarılı örneklerinden sadece biri.

Bunca marka ve modele rağmen tesettür abiye modellerindeki geniş yelpaze sadeliğin önüne hiçbir zaman geçemeyecek gibi. Tek ve koyu renk giyinmeyi bizlere sevdiren duayenler bu konuda örnek olarak gös

Abiye ayakkabılar içinde topuklu, taşlı, simli ve deri detaylı ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Bu ayakkabı çeşitleri içinde süet olan ayakkabı çeşitleri de özel günlerde sıklıkla kullanılır. Abiye ayakkabı tasarımlarında bulunan modeller abiye elbiselerin altına giyildiği gibi klasik tarz takım elbiselerin altına da giyilmektedir.

Abiye ayakkabı modellerinden stiletto türlerinde simli tasarımlarda bulunmaktadır. Ayakkabının ön, yan ve arka kısımları tamamen simlerle kaplanmıştır. Bu ayakkabılar uzun abiye elbiselerle bir arada giyilebilir. Bunun yanında abiye ayakkabı modelleri içinde ön ve arka kısmı açık olan abiyelerde bulunmaktadır. Gold renkli bu abiye ayakkabılar arasında platform bir topuk sitiline sahip olan ayakkabılarda bulunmaktadır. Abiye ayakkabı türleri arasında dantelden oluşan ve ayakları zarif bir şekilde saran ayakkabılarda bulunmaktadır. Dantel abiye ayakkabılar ön ve arkası kapalı olan ayakkabılardan meydana gelmektedir.

Abiye ayakkabılarda aynı zamanda dış tarafı ve topuk kısmı taşlarla işlenmiş olan ayakkabılarda bulunmaktadır. Taş detaylı ayakkabı çeşitleri düz renk abiye kıyafetlerle bir arada giyilmektedir. Gold renkli ve lame renklerinden meydana gelen bu ayakkabılarla beraber aynı renk tonlarında topuklu ayakkabılar kullanabilirsiniz. Abiye ayakkabı çeşidi olarak daha farklı modeller arıyorsanız; kenarlarında melek kanadı olan değişik ayakkabı türleri de seçebilirsiniz. Yılan derili ayakkabıların bazı modellerinde kanat figürlü ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Renkli ve rugan stilettolar da abiye ayakkabı seçiminizde size yardımcı olabilecek ayakkabı çeşitlerindendir.