Hayatınızın en önemli, en özel ve en mutlu günü olan düğününüzde gelinliğiniz kadar kullandığınız takılar da kusursuz olmanız konusunda büyük bir rol oynar.

Gelinliğinizle birlikte kullanacağınız takı seti tercihleriniz çok önemlidir. Hem gelinliğinizi gölgede bırakmamalı hem de hoş bir bütünlük sağlamalıdır.

Eğer kabarık, bol işlemeli yada gösterişli bir gelinlik kullanacaksanız inci takılar tercih edebilirsiniz.

Gelinlik seçiminiz straplez, sade bir model olacaksa gösterişli pırıltılı bir takı seçmelisiniz. Pırlanta bir takı seti tüm ışıltısını gözlerinize yansıtacak, en az sizin kadar parlayacaktır.

Gelinliğiniz ağır ve etnik çizgiler taşıyorsa elmasın göz kamaştıran  zerafeti sizi kusursuz bir görüntüye ulaştırır. Sizde gelinlik modelinize, saç & makyaj seçiminize uygun takılar tercih etmelisiniz.

Nikâh Şeker Çeşitleri

Her çifti düğün tarihi belirlendikten sonra tatlı bir telaş sarar. Nikah işlemlerinin tamamlanması, nikah şekeri seçimleri, nikah tarihi çok önemlidir. Nikahında en bilinen ve akıllarda kalıcı özelliği de; nikah şekerleridir. Nikah öncesinde misafirlere dağıtılan şekerler her zaman bir anı olarak saklanır. Günümüzde birçok farklı çeşitte nikah şekerleri yapılmaktadır.

Dilediğiniz nikah şekeri modelleri hazırlanabilmektedir. Çiftler genellikle dekoratif ve sevimli olan nikah şekerlerini tercih etmektedir. Hem bir köşede hatıra kalması hem de kullanışlı olmasında dolayı. Eğer sizde nikah şekerinde kalıcı bir çeşit isterseniz, en çok tercih edilen nikah şekeri çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Nikah şekeri çeşitlerinde; bisiklet figürlü, kalpli kutu ve üzerinde gelin damat resimli, kavanozda renkli jelatin kaplamalı, sepet şeklinde, üzerinde güvercinlerin olduğu, deniz kabuklu, sihirli cam kavanoz şeklinde tercih edebilirsiniz. Eğer sadece şeker ile sınırlı kalmak istemezseniz kelebekli mum ve küçük reçel kavanozlarını seçebilirsiniz. Doğallıktan yanaysanız farklı tasarımları da nikah şekeriniz için kullanabilirsiniz. Nikah şekeri çeşitlerini inceleyerek fikir edebilir, belki de kendi tasarımınızı yapabilirsiniz.