Pronovias Abiye

Pronovias, İspanya’da kurulmuş ve daha sonrasında tasarımlarının ilgi çekiciliği ile uluslararası bir ilgi görmüştür. Pronovias denince ilk olarak akıllara gelinlik tasarımları gelmektedir. Pronovias gelinlik tasarımlarında geniş bir kitleye hitap etmektedir. 46 beden ve 64 beden arasındaki gelinler için fit bir görünüm için araştırmalar içerisinde oldukları gibi hamile bir gelin adayına kadar herkese tüm vücut tiplerine yakışacak, gelinin isteğine göre sade ya da tamamen gösterişli tasarımları bünyesinde bulundurmakta.

Pronovias Abiye
Pronovias Abiye

Pronovias gelinlik tasarımlarına modern dokunuşlarıyla bilinen Oleg Cassini markasına ait gelinliklere baktığımızda da trend gelinliklerde 70’lerin havasını günümüze entegre etmelerinin yanı sıra, görmeye henüz alışık olmadığımız maskulen duruşun simgesi olarak adlandırabileceğimiz smokinleri de Oleg Cassini tasarımı ile birlikte birçok gelin adayının tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Pronovias Abiye
Pronovias Abiye

Pronovias sadece gelinlikleriyle gelinleri değil, kişinin hatlarına ve zevkine uygun abiyeleri ile tüm davet sahiplerini mutlu etmekte. Pronovias abiye trendlerini incelediğiniz zaman göreceğiniz gibi bizleri abartıdan uzak genellikle sade abiyeler beklemekte. Trend Pronovias abiyeler sade ama ufak dokunuşlar ile basitlikten uzak son derece şık, her davet için tercih edilebilecek ister mini boylarda isterseniz uzun etek boylu abiye elbiseler bulundurmakta. Pronovias abiye modellerinde sadeliğin yanı sıra iddialı abiyeleri de bulmak son derece mümkün. Tasarımlarda son derece profesyonelce hazırlanmış yırtmaç detaylı, tül üzerinde çiçek aplikeleri görmekteyiz. Trend Pronovias abiye modellerine baktığımızda kol ve omuz detaylarının son derece yaygın bir şekilde kullandığını görmek mümkün.

​Pronovias Abiye Fiyatları

Pronovias abiye modellerini inceledikten sonra satın almadan önce tabi ki ücretini öğrenerek satın almaya bir adım daha yaklaşmak isteriz. Pronovias abiye fiyatlarını etkileyen faktörlerden bir tanesi abiye üzerinde kullanılan işleme taşların yoğunluğu ve eğer tül detayları varsa tülün kalitesidir. Pronovias trend abiye fiyatı hakkında net bir bilgi söylemek pek mümkün gözükmüyor. Pronovias gelinlik fiyatları ve abiye fiyatları hakkında bilgi almak için öncelikle yakınınızda Pronovias gelinlik ve abiye elbise satan bir mağaza bulmanızı tavsiye ederim. Pronovias abiye elbiselere yakından göz atmak için bulunduğunuz bölgedeki mağazaları araştırıp bilgi sahibi olabilirsiniz. Örneğin; Tunalı abiye mağazaları olarak araştırma yaptığınız zaman Pronovias’ın kendi mağazasını kısa süre içerisinde bulup randevu alarak mağazaya gidip çeşitli abiyeleri ve gelinlikleri deneyebilirsiniz. Pronovias abiye fiyatları hakkında bilgi almak için internet üzerinden üyelerin bu marka hakkında neler deneyimlediğini, ücretler hakkında bilgi sahibi olmak için Pronovias abiye fiyatları Kadınlar Kulübü web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederim.